Spořicí účet eMAX Plus mBank

Základní informace o spořicím účtu eMAX Plus od mBank

eMAX Plus od mBank patří mezi nejzajímavější produkty na českém trhu spořicích účtů. Úroková sazba pro vklady do zůstatku 100 000 Kč činí 2,00 % p. a., podmínkou však je celkový objem plateb kartami u obchodníků nebo na internetu min. 4 000 Kč. Kreditní denní zůstatek na bankovním účtu je pak úročen sazbou 0,5 %. Tato nabídka je limitována využitím pouze u jednoho bankovního účtu. Všechny peníze k dispozici bez výpovědní lhůty. Rovněž nejste limitováni výší vkladu – zhodnotí se vám tak i pouhá jedna koruna.

Svůj spořicí účet můžete ovládat pomocí internetového bankovnictví, přičemž převody mezi eMAXem Plus a běžným účtem mKONTO od mBank probíhají v reálném čase. První převod z účtu v každém měsíci je zdarma, za druhý a každý další zaplatíte 150 Kč.

V případě zájmu si spořicí účet eMAX Plus můžete pořídit zcela zdarma; bezplatné je i vedení účtu. Zapomenout můžete i na minimální zůstatky či pravidelné vklady, které nejsou v tomto případě vyžadovány. Každá osoba si může zřídit až čtyři spořicí konta a každé z nich si libovolně pojmenovat.

Výhody spořicího účtu eMAX Plus od mBank

  • Úroková sazba až 2,00 % p. a. (při zůstatku do 100 000 Kč) a souhrnném měsíčním obratu na platebních kartách min. 4 000 Kč
  • Absence výpovědní lhůty i minimální výše vkladu
  • Založení i vedení účtu zdarma
  • Nejsou vyžadovány minimální zůstatky ani pravidelné vklady
  • K dispozici máte internetové bankovnictví

Nevýhody spořicího účtu eMAX Plus od mBank

  • Druhý a každý další převod z účtu stojí 150 Kč

Článek byl aktualizován: 26. února 2012